סוגי חיפוי קירות


אלו המעוניינים לחדש את ביתם, בוודאי יהיו מופתעים שלעיתים שינוי של קיר אחד בחלל מרכזי עושה הבדל גדול. אספנו עבורכם את רשימת סוגי חיפוי הקירות המלאה נכון לשנת 2020.

סוגי חיפוי קירות

סוגי חיפוי קירות

1. טפט– בעשור האחרון הטפט הפך מאופנה חולפת לפתרון קליל ונגיש ולא רק לדירות שכורות. בשונה מגרסת הטפטים המוכרת עוד מימי שנות השבעים, הטפטים של שנות האלפיים עמידים, קלים להתקנה ומורכבים ממדבקות. היתרון המרכזי: אפשרויות עיצוב אינסופיות ופתרון נגיש גם לדירות שכורות.
2. עץ– חומר טבעי, נוח לעבודה ובעיקר מסמל עבור רבים את המהות של בית. אלו המעוניינים בעיצוב אירופאי קלאסי, יוכלו לשלב אותו כחלק מהתקרה או על גבי קיר. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון את התחזוקה השנתית, הכוללת ציפוי וניקוי במטרה להרחיק מזיקים.
3. צבע או טייח– שיטת חיפוי שצוברת תאוצה בשנים האחרונות, ומאפשרת לעצב קירות או מוטיבים מרכזיים בבית באמצעות צבע או טייח. הטייח המקצועי מגיע במבחר דוגמאות וסגנונות, ניתן ליישם אותו לבד או לשכור איש מקצוע לטובת העבודה הזו. היתרונות המרכזיים: מחיר נגיש, שינוי מהיר ופתרון עיצובי לדירות שכורות.
4. חיפוי תלת ממדי– אחד מהחידושים האחרונים בתחום חיפוי הקירות הוא באמצעות לוחות בריקים המדמים אבן טבעית. לוחות אלו מגיעים במגוון צורות ורמות גימור, החל מהמראה הכפרי והמחוספס ועד למראה בקו נקי וחדשני. היתרונות: התקנה קלה, עלויות נגישות, תחזוקה פשוטה.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות דמוי אבן, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים