חיפוי קירות אמבטיה

חלל האמבטיה הוא חלל בו קיימת רטיבות ולחות רבה. כאן חשוב לתת דגש על חיפוי קיר שלו עמידות חזקה כנגד רטיבות ותצורותיה השונות.

חיפוי קירות אמבטיה


ההמלצה של אנשי מקצוע רבים היא בבחירה של חיפוי קירות אמבטיה עד התקרה. החיפוי מהווה פתרון כנגד הצטברות של עובש על גבי הקירות.
חיפוי הקירות עד התקרה אינו נפוץ כסטנדרט קבוע בבנייה של בנייני מגורים ודירות, בשל התקציב הגבוה שהדבר דורש. אי לכך, מומלץ לעשות חיפוי קירות אמבטיה עד התקרה, גם אם הדבר דורש תוספת תשלום מצד אנשי המקצוע.
במקרים ובהם נכנסתם לדירה אותה רכשתם, ואתם מעוניינים לשפץ מחדש את חדר האמבטיה, תוכלו לבחור חיפויים שונים ממגוון רחב של דוגמאות וטקסטורות.

חיפוי לקיר במקלחון ובסמוך לו

בחיפוי של קיר במקלחון ובסמוך לו ההמלצה היא בשימוש של שיש טבעי. הוא עדיף בחלק זה על פני השימוש בקרמיקה. לשיש הטבעי רמת ספיגה גבוהה והוא קל לניקוי, כשחשוב בסוף כל מקלחת לנקותו, ולוודא שלא נותרו עליו שאריות סבון או כל כתם או לכלוך אחר.
במידה ובחרנו בחיפוי של קיר שיש במקלחון ובסמוך לו, חשוב לרכוש את אביזרי המקלחון עוד בטרם מתקינים את חיפויי השיש. את קדיחת החורים בשיש חשוב לבצע תוך שימוש במקדח יהלום, משום ששימוש במקדח רגיל יכול לגרום לפיצוץ אריחי השיש.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות דמוי אבן, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים