חיפוי קירות פנים


הטכנולוגיות החדשות הקשורות לחומרי בנייה וחיפוי קירות, עשו מהפכה שלמה בכל תחום העיצוב בכלל, ובתחום חיפוי קירות פנים בפרט ושינו את צורת ההסתכלות וההתייחסות שלנו, לכל נושא עיצוב הפנים של הדירה או הבית שלנו.
אין עוד צורך בהריסה ובנייה מחדש, אין עוד הוצאות כבדות שקשה לעמוד בהן ואין עוד צורך במציאת פתרון חילופי למגורים לתקופת השיפוצים. מעכשיו באמצעות חיפוי פנים לקירות הבית, ניתן להגיע למראה חדש, רענן ומרשים ללא כל הקשיים וההוצאות הכרוכות בכך.

חיפוי קירות פנים

מסתכלים על הקיר בצורה שונה

הקיר כבר אינו רק קיר, אלא משטח עיצובי שעליו ניתן להביא לידי ביטוי עיצובים מרשימים הכוללים טקסטורות, משחקי צבעים, אלמנטים משתלבים, אור וצל והכל במטרה ליצור את האוירה הייחודית החמימה, והמרשימה אותה אנו רוצים ליצור.
כבעלי דירות ובתים כולנו רוצים לשדרג ולשנות את עיצוב הבית אחת לכמה שנים, המטרה היא לרענן את המראה העייף והמוכר, לאמץ שיטות עיצוב חדשות שלא היו מוכרות בעבר, שהופכות את עיצוב הבית לפשוט, קל ומהיר מאי פעם.
באמצעות שינוי החיפוי בלבד, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות, ולהפוך כל קיר אפור ונחבא אל הכלים, לאלמנט עיצובי דומיננטי המשפיע על כל הסביבה העיצובית של הבית.

יתרונותיו של חיפוי קירות פנים

יתרונות נוספים של חיפוי קירות פנים הם, עמידותו הרבה בפני פגעי הזמן והטבע, הוא משפר את יכולת הבידוד של רעש וטמפרטורה ומאפשר חסכון באנרגיה.
בחרו את החיפוי שמתאים לכם: חיפוי בטון, חיפויים דמויי עץ, חיפוי אבן ופלסטיק, כך שניתן באמצעות החיפוי המתאים, ליצור את האוירה והמראה הרצוי.
חיפויי קיר יכולים להתאים לכל חלק בבית: סלון, מטבח, אמבטיה, חדרים, מרפסות ובעצם לכל מקום בו תרצו משהו שונה, מעניין ויפה לעין.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות דמוי אבן, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים