חיפוי קירות חוץ

עבור משפחות רבות להן בית פרטי עם מרפסת, גינה או חצר, ישנו הצורך לדאוג גם לחיפוי הקירות החיצוניים במבנה. בתחום זה ניתן ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות, תוך שימת דגש על חומרי חיפוי עמידים לחום, קור ושאר מפגעי מזג האוויר.

חיפוי קירות חוץ

חיפוי קירות חוץ באמצעות שליכט

חיפוי קירות חוץ ניתן לעשות באמצעות שליכט. מדובר בחומר בעל סיבים ועשיר בסיליקון והוא החומר המועדף על ידי רבים בכל הנוגע לחיפוי של קיר חיצוני. לשליכט שכבה גמישה המסוגלת לגשר על סדקים, להגן על הקירות החיצוניים של המבנה מפני מפגעי רטיבות, ולשפר את רמת הבידוד בין החוץ לחלל הפנימי.

ניתן ליהנות היום ממגוון רחב של חומרי שליכט המגיע בטקסטורות וגוונים שונים. בטרם השימוש בחיפוי זה צריך לדאוג ולהסיר חלקים רופפים בקיר החיצוני, להסיר טיח ולחשוף פגמים. במקרים שבהם זוהו סדקים, חשוב לכסותם באמצעות שפכטל גמיש.

ניתן גם לבחור בשליכט מינרלי. מדובר בחומר טבעי אליו מוסיפים פולימרים שונים המאפשרים לשליכט "לנשום" ולספוג נוזלים. מעבר לכך, מדובר בחומר המעניק למבנה מראה כפרי וטבעי יותר.

חיפוי קירות חוץ ב-PVC

שימוש לחיפוי קירות עץ נעשה גם באמצעות טכנולוגיית PVC. כאן נעשה שימוש בחומר מוקצף של PVC המאפשר ביצוע חיפוי באמצעות חומר קל, דקורטיבי, בעל עמידות רבה ולאורך זמן וכנגד השפעות חיצוניות. ציפוי הקירות נעשה באמצעות משטחים להם חיבורי "זכר" ו-"נקבה".

יתרונות ה-PVC המוקצף כחיפוי לקיר הוא ביכולתו להפחית רעש מבחוץ ב-40% יותר מאשר חיפויים אחרים, יכולת גבוהה של בידוד תרמי, עמידות חזקה בפני גשמים ורטיבות, תחזוקה קלה ופשוטה לניקוי, חומר שאינו מתלקח ונכבה לבד ובעל עמידות חזקה כנגד פטריות ובקטריות.

אפשרות נוספת לחיפוי קירות פנים דמוי אבן היא חיפוי פולימרי העשוי יציקות PVC. מדובר על חיפויים שהונדסו על ידי חברות מערביות, והם עומדים בתקנים החמורים לחיפוי של מבנים, הן בתוכם והן מחוצה להם.
החיפוי הפולימרי כולל דגמים רבים, להם טקסטורה ומראה של אבנים אמיתיות. מדובר על חיפוי במשקל נמוך, לו עמידות רבה למים ולאש, כנגד מכות חזקות ואף למפגעי קרני שמש. הרכבתו, נחשבת לפשוטה באמצעות חיבורי "זכר-נקבה", ולא פעם מייתרת את הצורך באיש מקצוע בהתקנת החיפויים.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות דמוי אבן, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים