חיפוי קירות פנים דמוי אבן

בעיצוב הפנים קיימות אפשרויות רבות לחיפוי הקירות. אחת האפשרויות המועדפות על רבים הינה חיפוי הקירות באמצעות חומרים דמויי אבן

אריחי גרניט פורצלן

עיצוב פנים ובו חיפוי קירות פנים דמוי אבן נעשה, בין היתר, תוך שימוש באריחי גרניט פורצלן. מדובר על לבנים המדמות מראה של אבנים טבעיות, כשאריחים אלו מיוצרים בטכנולוגיה דיגיטלית ובשימוש של חומרים איכותיים. אריחי הגרניט פורצלן מגיעים בגוון רחב של סגנונות וליטושים, ולהם רמת ספיגות נמוכה לעומת אבנים אמיתיות, ובכך הם מונעים גם היווצרות של כתמי שמן או יין.
בחנויות רבות ניתן להתרשם מאריחי גרניט פורצלן, המדמים מראה של אבן. 

הנה מספר דוגמאות לאבנים אלו:

"קרמה מרפיל"- אבן שמקורה מספרד, המוכרת בזכות גווני השמנת שלה, המעניקה מראה יוקרתי ומפואר.
אבן צפחה- אבן טבעית דוחה מים, לה מרקם מחוספס המתאים גם לריצוף חוץ.
שיש "קררה"– שיש שמקורו בטוסקנה שבאיטליה, אשר מאופיין בעיטורים אקזוטיים ובמראה אלגנטי.
אריחי גרניט פורצלן מגיעים במספר מידות, החל מהמידה הקטנה ביותר של 30X30 ס"מ, דרך מידות של 60X120, 45X90 ואף אריחים גדולים במידה 60X60.

חיפוי פולימרי

אפשרות נוספת לחיפוי קירות פנים דמוי אבן היא חיפוי פולימרי העשוי יציקות PVC. מדובר על חיפויים שהונדסו על ידי חברות מערביות, והם עומדים בתקנים החמורים לחיפוי של מבנים, הן בתוכם והן מחוצה להם.
החיפוי הפולימרי כולל דגמים רבים, להם טקסטורה ומראה של אבנים אמיתיות. מדובר על חיפוי במשקל נמוך, לו עמידות רבה למים ולאש, כנגד מכות חזקות ואף למפגעי קרני שמש. הרכבתו, נחשבת לפשוטה באמצעות חיבורי "זכר-נקבה", ולא פעם מייתרת את הצורך באיש מקצוע בהתקנת החיפויים.

בידוד תרמי ואקוסטי

חיפוי של קירות בגבס מאפשר ליצור בחללים רבים בידוד תרמי ואקוסטי. בידודים אלו מאפשרים ליצור בחלל הבית, נישת עבודה נוחה ושקטה יותר. הדבר מקבל ביטוי רב יותר בחללי משרדים משותפים, וכמובן כבידוד תרמי בחללי תעשייה ועבודה, בהם יהיה ניתן לשמר טמפרטורה נעימה לעבודה.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות דמוי אבן, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים