חיפוי קירות מעץ

עיצוב חיפוי קירות בעץ, מגיע במקורו ממדינות אירופה וארה"ב. העץ מעניק תחושת חמימות ויוקרה, ומשמש כחומר מבודד ובעל עמידות לאורך שנים. גם בישראל רבים מתייחסים לחיפוי של קירות מעץ כאפשרות המועדפת עליהם.

חיפוי קירות דמוי עץ

חיפוי קירות דמוי עץ בהתאמה אישית


הסיבה בגינה חיפוי קירות מעץ נחשב למועדף בחללי בתים רבים, היא משום שמדובר באלמנט עיצובי אשר משרה אווירת רוגע וחמימות טבעית. כמו כן, קל מאד להרכיב את לוחות העץ, בהתאם לדרישות העיצוב הקיימות הנוגעות לממדי הקיר: גובהו, רוחבו ואורכו. יש לקחת בחשבון ולהקפיד בכל הנוגע לצבע העץ והטקסטורה אותה אתם בוחרים.
בין היתר, ניתן לשלב חיפויי עץ המעניקים מראה חמים ונעים או לבחור באפשרות של חיפויי עץ דמויי בטון המעניקים מראה תעשייתי. בכל הנוגע לחללים ביתיים מעצבי הפנים שואבים השראה מצימרים בחו"ל ובישראל, כמו גם מעיצוב של מלונות בוטיק, תוך שימוש בלוחות עץ, למשל, בעלי קווים אלכסוניים המעניקים תנועה במרחב, למבנה קווי ומשורטט, ובכך מאפשרים בתוך אותו חלל מראה בלתי שגרתי ומעניין.

חיפוי של קיר בעץ המשמשים כיחידות אחסון


כיום ניתן לעשות חיפוי של קירות פנים הבית באמצעות מסגרות עץ מובנות. מסגרות העץ המובנות, מולבשות לפי המידות הנדרשות על גבי קירות הפנים בבית או במשרד, ובכך הופכות ליחידות אחסון בעלות מראה חיצוני דקורטיבי ויוקרתי. חללי אחסון אלו מתאימים לחיפויי עץ בחללים כמו סלון הבית, ואף במעברים בין החללים. בחלק מהיחידות ניתן אף לשלב נישות למסכי טלוויזיה דקים.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות מעץ, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים