חיפוי קירות

עולם השיפוצים ועיצוב הפנים כולל בתוכו אפשרויות רבות ומגוונות הנוגעות לפרויקטים של חיפוי קירות. המגוון הרחב של העיצובים והאפשרויות מאפשר לנו לבחור חיפוי לקיר אשר מתאים לסגנון העיצובי לו אנו שואפים ובמחירים נוחים וזולים.

חיפוי קירות

מה חשוב לדעת לגבי חיפוי קירות?

מומלץ להיעזר בשירותיו של איש מקצוע אשר יוכל להגדיר לנו במדויק את תנאי שטח הקיר עליו יורכב או יונח החיפוי. בין היתר, חשוב לקחת בחשבון פרמטרים הנוגעים לחשיפה ללחות, טמפרטורות גבוהות ונמוכות של חום וקור, חשיפה לקרני השמש ועוד. מעבר לכך, חשוב כמובן לתת את הדעת בהמשך לצבע החיפוי ומרקמו. במקרים ומדובר בחיפויים כבדים רצוי לאמוד את חוזקו של הקיר ובמקרים שבהם מדובר בקיר דק אל קל, דוגמת קיר גבס מומלץ לעשות שימוש בחיפוי דק ולא מסיבי.

טרנד חדש – חיפויי קיר תלת ממדיים

את טכנולוגיית תלת הממד אנו רואים יותר ויותר בתחומים רבים בתעשייה. גם בעולם עיצוב הפנים ניתן להבחין באלמנטים רבים הנוגעים למוצרים ועיצוב בתלת ממד. אחד מהאלמנטים הבולטים נוגע לפרויקט של חיפוי קירות באמצעות אריחים תלת ממדיים.  

הפאנלים המשמשים כחיפוי לקיר, מגיעים במגוון צורות וצבעים שונים והם מאופיינים בחריטות ובליטות אשר מעניקות לאותם פאנלים עומק וגובה. כך הם יוצרים עידן חדש של ממש בכל הנוגע לעיצוב חיפויי קיר. את חיפויי התלת ממד ניתן לראות היום בלא מעט חללים משרדיים, אשר מעוניינים להעניק למרחב העבודה מראה שונה וחדשני. מעבר לכך, סגנון זה הופך לפופולרי גם בחללי בתים ודירות.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות דמוי אבן, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים