אריחי בטון

אריחי הבטון מגיעים כיום במגוון רחב של סגנונות, ומאפשרים להפוך כל חלל לייחודי ושונה. בחנויות רבות תוכלו להתרשם ממאות דוגמאות של אריחי בטון, בין אם תרצו בשילוב של אריחים בעלי מראה נקי ובין אם בשילוב של אריחים צבעוניים.

אריחי בטון

אריחי בטון צבעוניים

לבטח כבר יצא לכם להיתקל באותם אריחי בטון בעלי עיטורים המגיעים בדוגמאות רבות ומשתנות של צורות וצבעים. בתים וחללים רבים אשר בחרו בעיצוב מודרני וחמים, מוצאים באריחי בטון אלו ביטוי לעיצוב עליו חלמו.
אריחי בטון צבעוניים מיועדים להחיות כל חלל שנבחר. בחללים רחבים, דוגמת סלונים ופינות אוכל ההמלצה היא לתחום את "שטיח" האריחים הצבעוניים, לשטח מסוים המגדיר את מרכזיותו של החלל. בחללים קטנים ומצומצמים יותר, דוגמת חדרי רחצה, מומלץ לכסות את כל שטח החלל באותם אריחים צבעוניים, וליהנות ממלוא האפקט שלהם ולהביא תחושה של הגדלת החלל.

אריחי בטון בגוון אחיד

על אף הכניסה המרשימה של אריחי הבטון הצבעוניים לחיינו, עדיין קיים מקום לאריחי הבטון בעלי הגוון היחיד, כשאצל רבים חשוב עדיין לשמר את המראה הקלאסי של רצפה וקירות בעלי גוון אחיד ופחות מעוטר ודינמי.
בבתי עסק רבים כמו גם מוזיאונים ומבנים המיועדים לתערוכות וכנסים, ניתן יהיה לראות שימוש רחב באריחים בעלי גוון אחיד. גם כאן מתאפשר משחק רחב עם גוונים וצבעים שונים מעבר לצבעים קלאסיים של לבן ושחור. מעבר לכך, ניתן אף למצוא בחנויות רבות אריחי בטון בגוון אחיד המגיעים בצורות שונות דוגמת משושים.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות מאריחי ביטון, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים