חיפוי בריקים

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים המעוניינים לשפץ את ביתם בוחרים בקיר דמוי בריקים. בשונה מאריחים מקוריים המגיעים מפירוק של בתים עתיקים באירופה, חיפוי בריקים מהווה חלופה נגישה במחיר ונוחה ליישום.  מהם היתרונות וכיצד מיישמים קירות בריקים?

חיפוי בריקים

יתרונות חיפוי בריקים

  1. פתרון נוח ומהיר- קיר חיפוי בריקים מגיע בשלוש תצורות מרכזיות. הראשונה- מתערובת של סגסוגת או גבס הצבעונים בסגנון המדמה בריקים. השנייה- פלטות המורכבות מתערובת של חומר פלסטי, המצופה בחומר אקרילי קשיח, והשלישית- טפט מודפס באיכות גבוהה, בדוגמה של בריקים. העלות לשלושת פתרונות אלו נמוכה באופן משמעותי, מעלות רכישת בריקים מפירוק.
  2. דימוי של כל מראה- החל ממראה מחוספס בסגנון וינטג', ועד מראה חדשני בקו נקי המשדר יוקרה.
    3. ניתנים לשילוב בכל מקום במרחב- קיר בריקים מתאים לחללים רטובים (מיושם באמצעות ציפוי העמיד בסביבות לחות) ובחללים יבשים. הוא מהווה פתרון כמוטיב עיצובי בחלל המגורים, וכן כחיפוי לעמודים תומכים או פגמים שאינם ניתנים לתיקון.
    4. תחזוקה קלה- בדומה לקיר לבנים ניתן לנקות את קירות הבריקים באמצעות מטלית לחה ומעט סבון ומים. כמו כן, ניתן לשאוב את קיר החיפוי באמצעות שואב אבק עם מברשת עדינה למניעת שריטות.

כיצד מיישמים קירות בריקים? 

קיימות שתי דרכים ליישם קירות בריקים, הראשונה- על ידי הדבקה מדויקת, חיתוך בהתאם לשטח הנדרש ושיוף. והשנייה- בהתקנה מקצועית של אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. עלות ההתקנה נקבעת לפי מטר.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות דמוי אבן, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים