חיפוי קירות בגבס

חיפוי של קירות בגבס משמש ברוב המקרים כפתרון בזק, אותו בונים בין היתר כפתרון בחללים משרדיים.
חיפוי קירות בגבס הוא פתרון יעיל שאותו ניתן לשלב במספר אפשרויות:

חיפוי קירות בגבס

שילוב רהיטים בחלל הקיר

במקרים ובהם נרצה לשלב ריהוט, דוגמת טלוויזיה או נישות בקיר, חיפוי של קירות בגבס יהיה האפשרות האידיאלית עבורנו. שילוב הטלוויזיות בקירות, הפך בשנים האחרונות יותר ויותר רלוונטי, משום שהטלוויזיות נמכרות בגדלים רחבים אותם לא הכרנו קודם.

יצירת עיצובים מיוחדים

חיפוי של קירות גבס, יאפשר לנו בעיצוב ויצירת עיצובים מיוחדים, כמו תקרה צפה בה ניתן לשלב בעזרת חיפוי של קיר גבס גם תאורה נסתרת. בנוסף לכך, ניתן להוסיף חיפויי גבס על הקירות אשר ישמשו כמדפים.

בידוד תרמי ואקוסטי

חיפוי של קירות בגבס מאפשר ליצור בחללים רבים בידוד תרמי ואקוסטי. בידודים אלו מאפשרים ליצור בחלל הבית, נישת עבודה נוחה ושקטה יותר. הדבר מקבל ביטוי רב יותר בחללי משרדים משותפים, וכמובן כבידוד תרמי בחללי תעשייה ועבודה, בהם יהיה ניתן לשמר טמפרטורה נעימה לעבודה.

הסתרת תשתיות

חיפויי גבס מהווים פתרון זול, מהיר וקל במקרים רבים, בהם נרצה להסתיר מהעין תשתיות וחוטי חשמל. חיפויים אלו נעשים בחללי עבודה רבים, המסתירים את החלק העליון בו מרוכזים תעלות המזגן המרכזי, צינורות המים וחוטי החשמל, וניתן לעשות בהם שימוש נקודתי גם בבית, בחללים מתחת לטלוויזיה בהם מרוכזים חוטים רבים או בנקודות בבית בהם יש ריכוז וחשיפה של תשתיות.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות דמוי אבן, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים