חיפוי קירות פנים דמוי בטון

בשנים האחרונות המראה התעשייתי תופס תאוצה, רבים הבוחרים בו מעוניינים ליצור חלל מתוחכם בעיצוב חדשני. הקו המאפיין את המראה התעשייתי הוא שמירה על צורתו הגולמית של החומר. כיצד ליישם מראה תעשייתי בכל חלל במרחב הבית והמשרד? הנה מספר עצות מועילות.

חיפוי קירות פנים דמוי בטון

מראה תעשייתי בחלל המגורים

חלל המגורים הוא לב הבית, רבים מבלים בו את רוב שעות הערות, לכן האתגר המרכזי בחלל זה הוא לשמור על עיצוב חמים. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים: הראשונה באמצעות בחירת ריהוט המורכב משילוב של עץ ומתכת והשנייה על ידי חיפוי קירות פנים דמוי בטון ושמירה על ריהוט בד במראה רך.

מראה תעשייתי בחלל הרחצה

חלל הרחצה הוא מרחב של שקט ואסתטיקה ובמרחב זה יש חשיבות גבוהה לחוויה של רוגע ואיזון. במקרה זה המראה התעשייתי יבוא לידי ביטוי בכיור דמוי בטון או חיפוי קירות פנים דמוי בטון בשילוב אריחי תלת ממד בצבעים שונים. לאלו מומלץ להוסיף צמחיה ירוקה העמידה בסביבה לחה וחשוכה (צמחי האלוורה ומשפחתם).

מראה תעשייתי בחלל המטבח

בין אם אוהבים לבשל ובין אם לא את המטבח פוקדים לפחות מספר פעמים ביום. כאשר בוחרים במראה תעשייתי למטבח, בדרך כלל מבקשים להמשיך את העיצוב הנבחר לחלל המגורים. על מנת ליצור איזון בין שני אלו מומלץ לשלב חיפוי קיר דמוי בטון המדמה מראה כפרי. מומלץ לעשות זאת על פני הקיר הגובל בין חלל המטבח למרכז הבית.

השאירו פרטים

מעוניינים בחיפוי קירות דמוי אבן, מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם עם פרטים מלאים